Вставьте артикли где это необходимо i liked ... second song.do you like ... first poem. lets read...exercise ten... room nine is very cold.it s ... coldest room in our hotel. what... nice toy.прошу я не силен в англиском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
i liked THE second song. do you like THE first poem. lets read. __ exercise ten __ room nine is very cold. it s THE coldest room in our hotel. what A nice toy.