Вставьте глаголы to be в Present Simple.

Гость
1. Are, am. 2. Is, is. 3. Are, are. 4. Are, am, is, is. 5. Is, is. 6. Are, am, am. 7. Are. 8. Is. 9. Is, is. 10. Am, are. 11. Are. 12. Is. 13. Is. 14. Is. 15. Are. 16. Is. 17. Is. 18. Is. 19. Are. 20. Is. 21. Is, is. 22. Are. 23. Is. 24. Are. Дальше не видно