Выберите правильную фразу:Don't run after / hans over the burglar!A burglar let / broke into our house yesterday.He is installing / stealing an alarm system/

Выберите правильную фразу: Don't run after / hans over the burglar! A burglar let / broke into our house yesterday. He is installing / stealing an alarm system/
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                Don`t run after                broke                installing Удачи)