Welcome to Chatterplace!Chatterplace is a large farm. There is an old house and a big garden with flowers on the farm. The house is clean and nice/ Come to my place! You can ride a strong brave horse. You can walk in the garden...

Welcome to Chatterplace!Chatterplace is a large farm. There is an old house and a big garden with flowers on the farm. The house is clean and nice/ Come to my place! You can ride a strong brave horse. You can walk in the garden. You can swim in a wide river. You can read funny fairy tales. You can play with little rabbits. You can have a cup of warm milk in the evening. Chatterplace is what you want! You`ll have a good time here.перевод
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добро пожаловать в Четэплейс! Четэплейс это большая ферма. На ферме есть старый домик и большой сад с цветами. Дом ухожен и красив. Приезжайте сюда! Вы сможете прокатиться на сильном и храбром коне. Вы сможете прогуляться по саду. Вы сможете поплавать в широкой реке. Вы сможете почитать забавные сказки. Вы сможете поиграть с маленькими крольчатами. А вечером, вы сможете выпить чашечку теплого молока. Четэплейс это то место, где вы хотите побывать! Вы проведете отличное время на нашей ферме.