What were your hobbies at defferent ages? Why did you do them? When I was ... I took up ... because ... At the age of ... I gave up ... becau

What were your hobbies at defferent ages? Why did you do them? When I was ... I took up ... because ... At the age of ... I gave up ... because ... Then I ... And now ... I think ...
Гость
Які були ваші захоплення в різному віці? Чому ви їх? Коли я був ... Я взяв ... тому що ... У віці ... Я відмовився ... тому що ... Тоді я ... А тепер ... Я думаю, що ...