Would you like some cake?It is very tasty! Yes,please! I love cakes. Would you like some tea? No,thanks,I don't drink tea.I'd like some water. Would you like a cheese sandwich? Yes,please! Would you like a fish sandwich? No,tha...

Would you like some cake?It is very tasty! Yes,please! I love cakes. Would you like some tea? No,thanks,I don't drink tea.I'd like some water. Would you like a cheese sandwich? Yes,please! Would you like a fish sandwich? No,thanks.I like fish,but I ate a lot of fish yesterday. Would you like a chocolate cupcake? No,thanks.I am on a diet.I would like some fruit.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Да, пожалуйста! Я люблю выпечку.Хотите чаю?Нет, спасибо, я не пью, как tea.I'd немного воды.Вы хотели бы бутерброд с сыром?Да, пожалуйста!Хотели бы вы бутерброд рыбы?Нет, thanks.I как рыба, но я вчера ела много рыбы.Вы хотите шоколадный кекс?Нет, thanks.I я на diet.I хотел бы некоторые фрукты