Y=2cos(x^5-3) ============= lim 2x-x^3/7-x^2 +2x^3 ============= (3√3 -3i)e^135-i

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
незнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаюнезнаю