Я непойму где ети мисы на карте мерчісон,принца уельського сент-чарльз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мис Мерчісон - крайня північна точка континентальної Канади та, власне, Північної Америки (на півострові Бутія) Мис Принца Уельського - крайня західна точка Сполучених Штатів та Північної Америки, знаходиться на Алясці, Беренгова протока Мис Сент-Чарльз - крайня східна точка Північної Америки, знаходиться також в Канаді Сподіваюсь, допомогла:) Успіхів, шукай!