Я сильно вас прошу допоможіть будьласочка треба вставити пропущені слова Частина стебла що несе на собі квітку________________ Сидячі квітки таких як__________ Всі частини квітки прикріплюютьсяя до__________ Подвійна оцвітина ...
Я сильно вас прошу допоможіть будьласочка треба вставити пропущені слова
Частина стебла що несе на собі квітку________________
Сидячі квітки таких як__________
Всі частини квітки прикріплюютьсяя до__________
Подвійна оцвітина складається з ___________
Оцвітина - зовнішна частина квітки а ї внутрішні органи _______
Вздовж внутрішнього краю оцвітини розташовуються_________
я вас прошу допоможіть як чогось 1 чи 2 незнаєте то нічого напишіть що знаєте
Ответ(ы) на вопрос:
1) квітоніжка
2) кукурудза
3) квітоложе
4) чашечки та віточки
5) віночок
6) --
7) --
8)пиляк
9) завьязь