Як допомогти коалам ,щоб вони не гинулипід колесами автомобіля на магістралях у Австралії?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Скорочення чисельності диких коал в південно-східній частині штату Квінсленд в Австралії викликає великі побоювання екологів. За останні 20 років тут зникло близько 80% ЦИХ сумчастих. Нове дослідження пропонує нестандартний вихід з ситуації, що склалася. Співробітники Університету Квінсленда сопоставіли дані в дорожнього руху в регіоні і смертності коал під колесами автомобілів. За даними вчених, години-пік у будні відзначаються в 7-8 годин ранку і 15-17 годин дня, у вихідні дні активність автомобілістів зміщується приблизно на плюс три години. Це цікаво: Вчені знайшли безліч раніше невідомих джерел забруднення повітря Щорічно тільки на дорогах Квінсленда гине близько 300 коал. Наїзд на тварин відбувається в основному в другій половині дня і раннім вечором, коли спостерігається і збільшення транспортного потоку, і сплеск активності коал. Щоб знизити ймовірність зіткнення, дослідники пропонують перевести стрілки на годину назад. За думку фахівців, це допоможе скоротити кількість наїздів на коал на 8% по буднях і 11% у вихідні. Це цікаво: Вчені показали фото астероїда, Який пролетів повз Землю Вчені відзначають: зіткнення з тваринами відбуваються в основному в сутінках та в темноті. Таким чином можуть бути виправдані заходи, які допоможуть скоротити кількість автомобілів на дорогах в темну пору доби.