Як рішити задачу для 2 класу  Булочка коштує 2 грн, а кекс 9 грн.Купили 7 булочок і 1 кекс. Яка вартість покупки

Як рішити задачу для 2 класу  Булочка коштує 2 грн, а кекс 9 грн.Купили 7 булочок і 1 кекс. Яка вартість покупки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
7×2+1×9 =23 (грн) - вартість покупки
Гость
1.2х7=14(грн)-коштують 7 булочок. 2.1х9=9(грн)-коштує 1 кекс. 3.14+9=23(грн)-вартість покупки.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы