Як розрiзнити формирования прикметникiв жiночого роду в давальному i мiсцевому вiдмiнках однини i множини?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прикметники жіночого роду в давальному і місцевому відмінках однини мають закінчення –їй.  Д.в. (зеленій, дорогій), М.в. (на зеленій, на дорогій) Прикметники жіночого роду в давальному відмінку множини мають закінчення - им. Д.в. (гарним сумкам ), у місцевому - их ( на гарних сумках).