Яка з наведених функцій є зростаючою на множині дійсних чисел1.y=x квадрат 2.y=2 3.y=2\x 4.y=2x

Яка з наведених функцій є зростаючою на множині дійсних чисел 1.y=x квадрат 2.y=2 3.y=2\x 4.y=2x
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
за властивостями основних елементарних функцій [latex]y=x^2[/latex] - парабола, НІ, зростає лише на [latex][0;+\infty)[/latex] [latex]y=2[/latex] - стала функція, НІ, не являється ні зростаючою, ні спадною [latex]y=\frac{2}{x}[/latex] - гіпербола, НІ, спадає на всій числовій прямій [latex]y=2x[/latex] - пряма, ТАК ,зростає на всій числовій осі відповідь: 4 y=2x