Яке місто розташоване в межах континентальної області помірного поясу? А.Київ Б.Тернопіль В.Суми Г.Донецьк Укажіть область України, для якої характерні суховії А.Миколаївська Б.Черкаська В.Рівненьська Г.Сумська Установіть послі...

Яке місто розташоване в межах континентальної області помірного поясу? А.Київ Б.Тернопіль В.Суми Г.Донецьк Укажіть область України, для якої характерні суховії А.Миколаївська Б.Черкаська В.Рівненьська Г.Сумська Установіть послідовність обласних центрів України в порядку зменшення річної амплітуди температур А.Лвів Б.Луганськ В.Чернівці Г.Кіровоград
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В.Суми А.Миколаївська Г.Кіровоград
Гость
В.Суми А.Миколаївська Г.Кіровоград