Які події відбувалися одночасно?1 початок олімпійських ігор                     А) 1,22 вавилонський полон євреїв                  Б) 2,33 друга пунічна (ганібалова) війна           В) 2,44 правління Цинь Шіхуаді               ...

Які події відбувалися одночасно? 1 початок олімпійських ігор                     А) 1,2 2 вавилонський полон євреїв                  Б) 2,3 3 друга пунічна (ганібалова) війна           В) 2,4 4 правління Цинь Шіхуаді                        Г) 3,4
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
які події відбувалися одночасно з вавилонськи полоном євреїв?