Які рослини і тварини є в вологому екваторіальному лісі північної америки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ослини екваторіальних лісів не можуть не викликати підвищений інтерес не тільки у фахівців, але і у звичайних допитливих мандрівників з усього світу. І в цьому немає нічого дивного. Погодьтеся, багато хто з нас прагнуть відвідати заморські країни саме заради цих екзотичних представників флори. Наприклад, рослини екваторіальних лісів Південної Америки чи Африки дуже несхожі на ті трави, квіти, дерева і чагарники, які ми звикли бачити за вікном свого рідного міста. Вони зовсім інакше виглядають, пахнуть і цвітуть, а значить, викликають змішані емоції. Їх хочеться розглянути ближче, помацати і сфотографувати. Рослини екваторіальних лісів - це тема, про яку можна розповідати нескінченно довго. Дана ж стаття спрямована на те, щоб познайомити читачів з найбільш характерними властивостями і умовами проживання даних представників світу флори.