Які типи боліт на території України? назвіть райони їхньього поширення , охаректиризуйте їхній тваринний світ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
І. Типи боліт: верхові та низинні болота. ІІ.                                       Райони поширення: 1. Верхових боліт:                                                                               2. Низинних боліт: Місця з побільшеними опадами.                                               Річкові долини та інші місця з                                                                                                       заниженим рельєфом. ІІІ.                                                      Тваринний світ: 1. Верхових боліт:                                                                               2. Низинних боліт: Вовк, глухар, куріпка, лось.                                                     Видра, чайка, горностай, бугай.