Який із відділів нервової системи пожвавлює роботу органів в організмі учнів під час виконання цікавих творчих завдань?а.парасимпатичний відділ вегетативної нервової системи,б.симпатичний відділ вегетативної нервової системи,в....

Який із відділів нервової системи пожвавлює роботу органів в організмі учнів під час виконання цікавих творчих завдань? а.парасимпатичний відділ вегетативної нервової системи, б.симпатичний відділ вегетативної нервової системи, в.соматична нервова система, г.ретикулярна формація.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б).симпатичний відділ вегетативної нервової системи,