Яку масу нітрати натрію необхідно розчинити в 400 г води для одержання розчину з масовою часткою речовини 20%
Яку масу нітрати натрію необхідно розчинити в 400 г води для одержання розчину з масовою часткою речовини 20%
Ответ(ы) на вопрос:
1. Способ: Маса (NaNO3) = 20%*400г. = 100x
20%*400г./2 = 4000г.
m (NaNO3) = 4000г.
m (р-ну) = 4000г. + 400г. = 4400г.
2. Способ: m (NaNO3) = 20/400*100 = 5 г.
m (р-ну) = 20*(5 + 400)/100 = 81 г.
Не нашли ответ?
Похожие вопросы