Яку реформу здійснив король Генріх 2 Плантагенет для формування централізованої держави в Англії а)запровадив щитові гроші для утримання найманого війська б)підпорядкував васадів не лише своїм сеньйорам,а й королю в)наказав п...

Яку реформу здійснив король Генріх 2 Плантагенет для формування централізованої держави в Англії а)запровадив щитові гроші для утримання найманого війська б)підпорядкував васадів не лише своїм сеньйорам,а й королю в)наказав периписати усі землі державі для збирання податків г)скликав станово-представницький орган законодавчої влади
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
наказав переписать все земли для собрания налогов