You _____ wear jeans                 что нужно вставить плийс подскажитеAnd your shoes are not clean.You_____ be hereAt eight fifteen.

You _____ wear jeans                 что нужно вставить плийс подскажите And your shoes are not clean. You_____ be here At eight fifteen.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
you don't wear jeans                 And your shoes are not clean. You must be here At eight fifteen. Вы не носите джинсы, И туфли не совсем чисты. Вы должны быть здесь В восемь пятнадцать.