З харківа та запоріжжя одночасно назустріч один одному виїхали два туристи: на мотоциклі та на моторолери .швидкість мотоциклах 55 км/ год ,а моторолери 30 км/год .через 3 години туристи зустрілися .яка відстань між містами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
расстояние пройденое мотоциклом: S1 =v1*t= 35 * 3 =105 км. растояние пройденное мороролером: S2 = v2 * 3 = 30*3 = 90 км. Растояние между городами  S: S = S1 +S2 = 195 км.