З однієї квітки одночасно в протилежні боки полетіли два метелики. Через 0,08 год. між ними було 4,4 км. Швидкість польоту одного метелика дорівнює 28,8 км/год. Яка швидкість польоту другого метелика?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4,4:0,08=55 (км/ч) скорость удаления или сумма скоростей 55-28,8=26,2 (км/ч) Ответ: скорость другой бабочки 26,2 км/ч