З поданих слiв випиши слова-синонiми.Запиши iх у родовому вiдмiнку. Смiливicть, злiсть, радiсть, мужнiсть, чеснiсть, хоробрiсть, вiдважнiсть, щедрiсть, працьовитiсть, рiшучiсть.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Синоніми: Сміливість, мужність, хоробрість, відважність, рішучість. Тепер в Р.в. : сміливості, мужності, хоробрості, відважності, рішучості. ))