З яких давніх літературних творів узято ці цитати? A. «Коли ж поляни жили осібно і володіли родами своїми, то було між них три брати... Зробили вони городок і на честь брата їх найстаршого назвали його Києвом... Були ж вони муж...

З яких давніх літературних творів узято ці цитати? A. «Коли ж поляни жили осібно і володіли родами своїми, то було між них три брати... Зробили вони городок і на честь брата їх найстаршого назвали його Києвом... Були ж вони мужами мудрими й тямущими і називалися полянами. Од них ото є поляни в Києві й до сьогодні». Б. «А коли добре щось умієте - того не забувайте, а чого не вмієте - то того учітесь так само, як отець мій. Удома сидячи, він зумів знати п’ять мов. Лінощі ж - усякому лихому мати: що людина вміє - те забуде, а чого ж не вміє - то того не вчиться». B. «Ігор сей, славен князь, міццю розум оперезав, мужністю сердечною нагострив, ратного духу виповнився та й повів полки свої хоробрі на землю Половецьку, за землю Руську!». Г. «Дуже добре він умів ікони писати; цього ж уміння захотів він навчитися не ради багатства, але для Бога робив. А робив він, скільки треба було, всім, ігуменові та братії писав ікони і нічого за це не брав».
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) Повість минулих літ Б) Повчання Володимира Мономаха В) Слово о полку Ігоревім Г) Києво-Печерський патерик