Задача 1. Знайди й запиши два дроби, менші, ніж 7_19: а) зі знаменником 19; б) з чисельником 7. Задача 2. Знайди й запиши два дроби, більші , ніж 9 _ 17: а) зі знаменником 17; б) з чисельником 9. Задача 3. Запиши всі дроби зі з...

Задача 1. Знайди й запиши два дроби, менші, ніж 7_19: а) зі знаменником 19; б) з чисельником 7. Задача 2. Знайди й запиши два дроби, більші , ніж 9 _ 17: а) зі знаменником 17; б) з чисельником 9. Задача 3. Запиши всі дроби зі знаменником 15, які розташовані між числами 7_15 й 13_15. б) Запиши всі дроби зі знаменником 17, які розташовані між числами 15_17 й 8_17. в) Запиши всі дроби зі знаменником 13, менші, ніж 7_13. г) Запиши кілька дробів зі знаменником 11, більших, ніж 5_11. д) Запиши кілька дробів із чисельником 5, менших, ніж 5_9. е) Запиши дроби з чисельником 7,які містяться між числами 7_8 й 7_13.Розташуй їх у порядку зростання. ж) Запиши дроби з чисельником 1, більші, ніж 1_7. з) Запиши кілька дробів, менших ніж 1_7. Допоможіть будласка розвязати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))