ЗАДАЧА 1.Із 64 морквин звязали 8 однакових пучків. Скільки таких пучків можна звязати із 48 морквин. Задача 2. В Оленки було 72 грн. Вона купила 8 зошитів, по 2 грн кожний. А на кошти, які залишились, купила альбоми, по 14 14 г...

ЗАДАЧА 1.Із 64 морквин звязали 8 однакових пучків. Скільки таких пучків можна звязати із 48 морквин. Задача 2. В Оленки було 72 грн. Вона купила 8 зошитів, по 2 грн кожний. А на кошти, які залишились, купила альбоми, по 14 14 грн кожний. Скільки альбомів купила Оленка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 64:8=8 - морквин в одному пучку 48:8=6 - пучків можна звязати із 48 морквин 2) 8*2=16 (грн) - потратила Оленка на зошити 72-16=56 (грн) - залишилось після купівлі зошитів 56:14=4 - альбоми купила Оленка