ЗАДАЧА №1.Мама купила 8 кг цукру за 56 грн .Скільки кілограм мама зможе купити за 54 гр якщо цукорподорощав на 1 грн за 1 кг..........................................................................................................
ЗАДАЧА №1.Мама купила 8 кг цукру за 56 грн .Скільки кілограм мама зможе купити за 54 гр якщо цукорподорощав на 1 грн за 1 кг.........................................................................................................................................ЗАДАЧА №2.За 7 однакових альбомів заплатили 35.Скільки гривень потрібно заплатити за 9 таких альбомів якщо вони подорощали на 2 гривні?
Ответ(ы) на вопрос:
1)56/8=7(грн)цена за кг
2)7+1=8(грн)цена с подорожанием
3)54/8=6кг750гр купили за 54 грн
1)35/7=5(грн)стоит один альбом
2)5+2=7(грн) цена с подорожанием
3)9*7=63(грн)заплатили за 9 альбомов
Не нашли ответ?
Похожие вопросы