ЗАДАЧА №1.Мама купила 8 кг цукру за 56 грн .Скільки кілограм мама зможе купити за 54 гр якщо цукорподорощав на 1 грн за 1 кг..........................................................................................................

ЗАДАЧА №1.Мама купила 8 кг цукру за 56 грн .Скільки кілограм мама зможе купити за 54 гр якщо цукорподорощав на 1 грн за 1 кг.........................................................................................................................................ЗАДАЧА №2.За 7 однакових альбомів заплатили 35.Скільки гривень потрібно заплатити за 9 таких альбомів якщо вони подорощали на 2 гривні?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)56/8=7(грн)цена за кг 2)7+1=8(грн)цена с подорожанием 3)54/8=6кг750гр купили за 54 грн 1)35/7=5(грн)стоит один альбом 2)5+2=7(грн) цена с подорожанием 3)9*7=63(грн)заплатили за 9 альбомов
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы