Задача 938 Учень токаря обробляє за годину 8 деталей. За 5 год він обробляє стільки ?

Задача 938 Учень токаря обробляє за годину 8 деталей. За 5 год він обробляє стільки ??еталей скільки майстер за 2 год. Скільки деталей за годину обробляє майстер ? * складіть обернену задачу. напиши просту задачу а потім обернену, тобто 2 задачі. БУДЛАСКА!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 5*8= 40(дет.) - учень за 5 годин 2) 40:2= 20(дет.) Відповідь: 20 деталей за годину обробляє майстер 1)20*2=40(дет.) - токар за 2 години 2)40:5=8(дет.) ВІдповідь: 8 деталей за 1 годину обробляє учень токаря.