"Задача на розум" хто вирішить мою задачку той розумний У заброшеному домі був акваріум.Там було 8 риб,3 вмерло.Скільки всього риб залишилось в акваріумі? Вирішите задачу ПРАВИЛЬНО значить ви геній.НЕПРАВИЛЬНО значить- ну буває...

"Задача на розум" хто вирішить мою задачку той розумний У заброшеному домі був акваріум.Там було 8 риб,3 вмерло.Скільки всього риб залишилось в акваріумі? Вирішите задачу ПРАВИЛЬНО значить ви геній.НЕПРАВИЛЬНО значить- ну буває.Удачі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8 и останется, тк живые или  мертвые количество рыб с самом аквариуме не измениться