Задача з матики на повторення- умова-При виготовленні деталей із заготовки,маса якої дорівнює 20 кг, у відходи пішло 0.8 кгСкільки відсотків становить маса деталі від маси заготовки?Рішення написати по діях а не рівнянням...Дяк...

Задача з матики на повторення- умова- При виготовленні деталей із заготовки,маса якої дорівнює 20 кг, у відходи пішло 0.8 кг Скільки відсотків становить маса деталі від маси заготовки? Рішення написати по діях а не рівнянням... Дякую за увагу))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
0,8*100=80 80:20=4% 100-4=96% ответ  96%