Задача за 9 пачок печива заплатили 45 грн а за вафлі- 32 грн скільки пачок вафель купи

Задача за 9 пачок печива заплатили 45 грн а за вафлі- 32 грн скільки пачок вафель купили якщо 1пачка вафель дешевша за1 пачку печива на 1 грн склади кородкий запис задачі у виг ляді таблиці та розвяжи задачу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Печ. 9 пач.- 45 грн. ваф. - ? пач., 32 грн. 1 пач. ваф. < 1 пач. печ. на 1 грн. решение 1) 45:9= 5(грн.)- 1 пачка печива. 2) 5-1=4 (грн.)- 1 пачка вафель. 3) 32:4= 8 (пач.)- вафель купили. Вiдповiдь: 8 пачок вафель.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы