Задача.(Знаю що повинно вийти число 24,але мені виходить 22.) 5 кг яблук коштують 40 грн.Знайдіть вартість 2 кг груш,ціна яких на 4 грн. більша,ніж ціна яблук. Я роблю так: 1. 40+4=44 2. 44:2=22 а повинне вийте число 24

Задача.(Знаю що повинно вийти число 24,але мені виходить 22.) 5 кг яблук коштують 40 грн.Знайдіть вартість 2 кг груш,ціна яких на 4 грн. більша,ніж ціна яблук. Я роблю так: 1. 40+4=44 2. 44:2=22 а повинне вийте число 24
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)1кг яблок стоит  40/5=8грн; 2)цена груш   8+4=12(грн)  3)2кг груш стоит 12·2=24грн 
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы