Задайте разные типы вопросов к следующему предложению (Yes\No; Wh-question; Alternative; Tag-questoin

Задайте разные типы вопросов к следующему предложению (Yes\No; Wh-question; Alternative; Tag-questoin) 1.We have worked in Moscow for 5 year 2.They had done the work befor I came
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Have you worked in Moscow for 5 years? Who have worked in Moscow for 5 years? Where have you worked for 5 years? Have you worked In Moscow or In India for 5 years? We have worked in Moscow for 5 years,havent we? 2 Had they done the work before I came? Who had done work before i came? What had they done before i came? Had they done work or exercise before i came? They had done the work before  i came,hadnt they?