Задать 5 вопрос другу на английском о его домашнем задании, срочно пожалуйста контрольная

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Do you have a lot of homework to do? 2. How much time do you usually spend doing homework? 3. Do you do your homework after midnight once in a while? 4. Do you sometimes do any extra homework to get some good marks? 5. Would you like to cancel all the homework and study all the subjects only in school?