Задайте общие вопросы к предложениям. They have already left. My parents got married in Paris. She can lose her temper casily.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Have they already left? Did my parents get married in Paris. Can she lose her temper casily?
Гость
Have they already left? Did your parents get married in Paris? Can she lose her temper easily?