Загадкова планета океан повідомлення загадкова планета океан

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Планéта-океáн - різновид планет, що складаються переважно з льоду, скелястих порід і металів (приблизно в рівних пропорціях по масі для спрощення моделі) [1]. Залежно від відстані від батьківської зірки, можуть бути повністю вкриті океаном рідкої води глибиною до 100 км (точне значення залежить від радіуса планети), на більшій глибині тиск стає настільки велике, що вода не може більше існувати в рідкому стані і твердне, утворюючи такі модифікації льоду як Лід V, VI і VII і інші. Поки відкрита тільки одна така планета [1].