Закончи письмо к другу. (Сборник упражнений, Звездный английский 2 класс) _______ Sam, It's your _______ today. Yoy are ___________. I want to say _____________ birtday. From your __________, Alex

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello Sam,  It's your birhtday today. You are (нез. чё тут) . I want to say happy birthday.  From your friend, Alex