Закономірність розташування природних зон на території україни

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ділянки Землі з однаковими природними умовами називають природними зонами. Для кожної природної зони характерні певні погодні умови, ґрунти, рослинний і тваринний світ. Від природних умов залежить діяльність людини в природних зонах. Погодні умови коленої зони мають свої відмінності, що залежать від кількості сонячного тепла, яку отримує земна поверхня, та кількості опадів на території природної зони.