Запиши глаголы в прошедшем времине to understsnd , to stand, to take, to get, to become, to begin, to go, to buy, to come, to grow, to hear. B to miss, to appear, to move, to change to listen, to rnjoy, to visit, to water, to p...

Запиши глаголы в прошедшем времине to understsnd , to stand, to take, to get, to become, to begin, to go, to buy, to come, to grow, to hear. B to miss, to appear, to move, to change to listen, to rnjoy, to visit, to water, to place, to defend, to travel пожалуста мне надо срочно ... это англисский
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Understood took visited water это не глагол,place не глагол, defended,travelled.get-got,began,came,grew,missed