Запиши в десятковій систем ічислення пять чотирицифрових круглих чисел,сума цифр у яких дорівює найбільшому одноцифровому числу(цифри в записі числа неповторюються)Розташуй числа в порядку спадання.Підкресли найбільше натуральн...

Запиши в десятковій систем ічислення пять чотирицифрових круглих чисел,сума цифр у яких дорівює найбільшому одноцифровому числу(цифри в записі числа неповторюються)Розташуй числа в порядку спадання.Підкресли найбільше натуральне число.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Походу так 6210 - найбильше натуральне число 5310 2610 2160 1260