Запишіть, котра година, якщо бачимо на годиннику:

Запишіть, котра година, якщо бачимо на годиннику:Запишіть, котра година, якщо бачимо на годиннику: 10.15; 7.30; 21.30; 5.45; 11.35; 16.25
Ребёнку задали в школе, тащусь от єтого украинского язіка, кто знает, как правильно, ХЭЛП
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
котра година 7.30
Гость
А Вы не тащитесь, а берите учебник и "вивчайте разом з дитиною державну мову". Підказую, лише сьогодні:)) 10.15-чверть на одинадцяту (або п"ятнадцять хвилин по десятій) ; 7.30-пів на восьму; 21.30-пів на десяту; 5.45-чверть до шостої; 11.35-за двадцять п"ять дванадцята; 16.25-двадцять п"ять хвилин по четвертій.