Заполни пропуски, вставляя I'm. She's, He's 1, How old is Bod?.........nine 2 How old is Tim?,,,,,,,five. 3 How old is Helen?,,,,,,,nine. 4 How old are you?....seven. 5 How old is Liz?......ten.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) How old is Bod? Не's nine. 2)How old is Tim? He's five. 3)How old is Helen? She's nine. 4)How old are you? I'm seven. 5)How old Liz? She's ten.
Гость
1 . He ' s , 2. he' s , 3. she ' s , 4. I 'm , 5. she ' s