Заполни таблицу present simple past simpel yes not
Гость
Present Simple-?(Wh+)Do/Does+Subject+Verb1? Present Continuous-?(Wh+)Am/Is/Are+Subject+Ving? Present Perfect-?(Wh)+Have/Has+subject+Verb3/Ved? Present Perfect Continuous-?(Wh+)Have/Has+subject+been+Ving?