Заполните пропуски глаголом to be в нужной форме .1. Hello, ...you one of the organisers? 2.So you ...Jacques Leclerk. 3.Your badge,I... Jeff Simpson, from CMC. 4.Oh, CMC.You... big plastics of course. 5.Yes,we are.And who...yo...

Заполните пропуски глаголом to be в нужной форме .1. Hello, ...you one of the organisers? 2.So you ...Jacques Leclerk. 3.Your badge,I... Jeff Simpson, from CMC. 4.Oh, CMC.You... big plastics of course. 5.Yes,we are.And who...you with?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. are 2. are 3.am 4.are 5.are