Заполните пропуски подходящими словами. Переведите предложения Off, unattended, order, feed, parking 1. Do not ______________ the animals. 2. Do not leave luggage unattended 3. No ____________________. 4. Keep __________ the ...

Заполните пропуски подходящими словами. Переведите предложения Off, unattended, order, feed, parking 1. Do not ______________ the animals. 2. Do not leave luggage unattended 3. No ____________________. 4. Keep __________ the grass. 5. Out of __________.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. feed 2,unattened 3.parking 4.off 5.order