Заполните пропуски соответствующими притяжательными местоимениями и переведите This is Bob. It is...bag. Hi, Mary! Where are .... perents? She is at home with...granny. Ican not find....test. Where is ...test? Tom! Where are......

Заполните пропуски соответствующими притяжательными местоимениями и переведите This is Bob. It is...bag. Hi, Mary! Where are .... perents? She is at home with...granny. Ican not find....test. Where is ...test? Tom! Where are...notes? Jim plays with... cat... name is Pussi
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
his.your.her.your.his.your.his.his.