Заповніть пропуски в реченнях.Територія України розташована у межах............поясів.Але на території всієї країни діє час..........годинного поясу, тому що ........................................................................

Заповніть пропуски в реченнях. Територія України розташована у межах............поясів. Але на території всієї країни діє час..........годинного поясу, тому що ..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.3 годинних поясів, Але діє час 2 поясу.