Завдання 2.1 1. Визначте реквізити документа: Директору ВО “Кристал” п. Засенку Ю С. Смалько Ірини Іванівни, що мешкає за адресою: 61098, Харків -98, вул. Єлізарова, буд. 21 тел. 777-03-17 З а я в а Прошу прийняти мене на робо...

Завдання 2.1 1. Визначте реквізити документа: Директору ВО “Кристал” п. Засенку Ю С. Смалько Ірини Іванівни, що мешкає за адресою: 61098, Харків -98, вул. Єлізарова, буд. 21 тел. 777-03-17 З а я в а Прошу прийняти мене на роботу до конструкторського бюро на посаду провідного інженера. Додатки: 1) копія диплома про вищу освіту на 1 арк. в 1 прим. 2) трудова книжка. 3) особовий листок з обліку кадрів на 3 арк. в 1 прим. 20.06.2007 Смалько
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По-перше назва - ВО “Кристал” По-друге назва виду документа - Заява Третє: дата документа - 20.06.2007 Четверте: реєстраційний індекс документа - 61098 П'яте: текст документа - Прошу прийняти мене на роботу до конструкторського бюро на посаду провідного інженера. І у шосте - підпис документу - Смалько Надеюсь, что помог Вам