Здорова жінка гетерозиготна за геном гемофілії вийшла заміж за здорового чолвіка,визначити ймовірність того що їхня дитина буде страдати на на гемофолія.В кого з дітей хлопчика чи дівчинки захворіти більше))))))
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Р : ♀ХНXh х ♂ХНY G: ХН, Xh ХН, Y F ХНХН дівчинка, здорова (25%) ХНXh дівчинка, здорова, носій (25%) ХНY хлопчик, здоровий (25%) XhY хлопчик, хворий на гемофілію (25%) Ген Н зчеплений із Х-хромосомою. Y-хромосома не має алельної цьому гену пари, тому ознака (незгортання крові) проявляється лише у чоловіків.