Здорова жінка гетерозиготна за геном гемофілії вийшла заміж за здорового чолвіка,визначити ймовірність того що їхня дитина буде страдати на на гемофолія.В кого з дітей хлопчика чи дівчинки захворіти більше))))))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Р :  ♀ХНXh  х ♂ХНY   G:   ХН, Xh   ХН, Y F    ХНХН дівчинка, здорова (25%)       ХНXh дівчинка, здорова, носій (25%)       ХНY хлопчик, здоровий  (25%)       XhY  хлопчик,  хворий на гемофілію (25%) Ген Н зчеплений із Х-хромосомою.  Y-хромосома не має алельної цьому гену пари, тому ознака (незгортання  крові) проявляється лише у чоловіків.